Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowej stronie

Utworzony przez minki, 13 listopada 2008 r. o 21:53
fireFoxUSER napisał:
Coś chyba nie działa poprawnie bo strona jest w Firefox'ie(3,0,4) rozbita na jedna dluuuuga kolumnę nawet pomimo wyłączenia wszelkich dodatków blokujących reklamy natomiast w IE wszystko wygląda poprawnie i naprawdę nieźle
Prosze spróbować wyczyścić prywatne dane z FF. Działa tu skrót "ctrl+shift+del"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
haloo a mi się podoba, jest szersza, wszystko łatwo mogę znaleźć...tylko gdzie aktualności? Dobra strona, dobry wschodni
Dziękujemy za ciepłe słowa. Aktualności będą teraz umieszczane w głównej, środkowej kolumnie jako artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jestem ciekaw wszelkich zmian na naszej lokalnej scenie internetowej, więc po zapoznaniu się z serwisem przedstawiam swoje opinie: [*]Szata graficzna dosyć przejrzysta, jednak nie widzę potrzeby aż tak wielu newsów na 1 stronę. [*]Nigdy nie widziałem w szacie graficznej dziennika koloru niebieskiego i jestem ciekaw skąd pomysł na dodatkowy odcień. [*]Dziękuję za dodatek do iGoogle. [*]Byłbym bardziej zadowolony z prezentacji grafik niektórych grafik typu pop-up za pomocą lightbox'a. [*]Czytam dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do bani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lolek~ napisał:
Lubiłem czytać poprzednią wersję! A teraz z przykrością, choć mam "małą maturę" i dyplom "z baza!ru Różyckiego" to myśle , że ktoś wziął dużo kasy , ABY ZROBIĆ ZMIANĘ DLA ZMIANY! tEGO NIE DA SIĘCZYTAĆ, a coś znależć to już w ogóle - klops. Gratuluję Wam i rezygnuję z codziennych odwiedzin.
Zapewniam pana, że naszą intencją było przede wszystkim pokazanie większej ilości przejrzyście pokazanych materiałów. Nawigacja po stronie z pewniością wymaga przyzwyczajenia, ale myślę, że szybko można się do niej przyzwyczaić. Można filtrować artykuły z poszczególnych miast i sekcji, pokazaliśmy więcej bardzo ciekawych materiałów wideo i zdjęć. Zapraszam pana do lektury naszej nowej strony i wierzę, że pozostanie pan naszym stałym czytelnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej stronka BARDZO ładna. trzeba się trochę przyzwyczaić, to fakt, ale ogladanie tego co się znajduje na stronie przyjemne. duzo fajnych funkcji. pod ogłoszeniami wybrałem sobie w twoje miasto Lublin i widze, że teraz jak wchodze na stronę to mam tam ostatnie infomacje z miasta zdjęcia nareszcie duze - nie tylko w galeriach ale i w artykułach. wygląda to zdecydowanie lepiej. całośc lżejsza dla oka a to, że zamiast aktualności są informacje z góry na dół to nawet lepiej. stronkę sobie przeglądam w dół i widzę co się działo przez cały dzień. tak więc jak nie będę miał czasu w dzień to wieczorkiem siądę na neta i nic mi nie ucieknie tak trzymać!! a niezdecydowanym jesli mogę to poradzę cierpliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa strona jest mało czytelna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega z wojska napisał:
hej stronka BARDZO ładna. trzeba się trochę przyzwyczaić, to fakt, ale ogladanie tego co się znajduje na stronie przyjemne. duzo fajnych funkcji. pod ogłoszeniami wybrałem sobie w twoje miasto Lublin i widze, że teraz jak wchodze na stronę to mam tam ostatnie infomacje z miasta zdjęcia nareszcie duze - nie tylko w galeriach ale i w artykułach. wygląda to zdecydowanie lepiej. całośc lżejsza dla oka a to, że zamiast aktualności są informacje z góry na dół to nawet lepiej. stronkę sobie przeglądam w dół i widzę co się działo przez cały dzień. tak więc jak nie będę miał czasu w dzień to wieczorkiem siądę na neta i nic mi nie ucieknie tak trzymać!! a niezdecydowanym jesli mogę to poradzę cierpliwość.
Dziękujemy za przychylne komentarze
Ostatnio edytowany 15 listopada 2008 r. o 14:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona OK, lepsza od poprzedniej, tylko te "reklamy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka!!! Od ponad roku codziennie wchodziłem na tę stronę.Niestety nowa wersja jest okropna. Brak aktualności!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiło się przejrzyście i elegancko Jednak proszę nie wciskać kitu, że "Stronę poddaliśmy gruntownym zmianom, dzięki którym łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy" Strona jest dla mieszkańców Lublina, ci z Zamościa czy Świdnika dawniej JEDNYM klikiem wybierali swoje miasto z głównej strony - teraz 1) nazwy miast regionu zostały ukryte na głównej (wygląda, że małomiasteczkowo sie wstydzita prowincji) 2) na wejście do Chełma czy Zamościa potrzebne są dwa kliki (góra) lub wybranie z "Twoje miasto" - ale w tej łatwiejszej wersji czytelnik dostaje tylko 4 gołe tytuły W sumie w tym "regionalnym" punkcie redakcyjnej deklaracji dawniej miałam siermiężne jajeczko, teraz dostałam pisankę - ładnie wygląda, ale już się nie pożywię Czwarty raz próbuję to wysłać, bo wybraliście obrazki do kodu, w których D wygląda jak O a 1 nie sposób odróżnić od L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest duże utrudnienie dla czytelnika.Czytalam dziennik każdego dnia ,a już trzeci dzień nic nie mogę przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja!!!!! chce starej wersji!!!!chyba przestane was czytac!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.Sz napisał:
To jest duże utrudnienie dla czytelnika.Czytalam dziennik każdego dnia ,a już trzeci dzień nic nie mogę przeczytać.
Zachęcam do lektury Dziennika Wschodniego. Codzienie dostarczamy bardzo wiele najświeższych informacji z Lublina i Lubelszczyzny. Nowa strona DW została przebudowana, ale odnalezienie informacji z poszególnych regionów nie powinno sprawiać kłopotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Zrobiło się przejrzyście i elegancko Jednak proszę nie wciskać kitu, że "Stronę poddaliśmy gruntownym zmianom, dzięki którym łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy" Strona jest dla mieszkańców Lublina, ci z Zamościa czy Świdnika dawniej JEDNYM klikiem wybierali swoje miasto z głównej strony - teraz 1) nazwy miast regionu zostały ukryte na głównej (wygląda, że małomiasteczkowo sie wstydzita prowincji) 2) na wejście do Chełma czy Zamościa potrzebne są dwa kliki (góra) lub wybranie z "Twoje miasto" - ale w tej łatwiejszej wersji czytelnik dostaje tylko 4 gołe tytuły W sumie w tym "regionalnym" punkcie redakcyjnej deklaracji dawniej miałam siermiężne jajeczko, teraz dostałam pisankę - ładnie wygląda, ale już się nie pożywię Czwarty raz próbuję to wysłać, bo wybraliście obrazki do kodu, w których D wygląda jak O a 1 nie sposób odróżnić od L
witam panią Informacje z miast znajdują się w innych miejscach niż dotychczas. Rzeczywiście trzeba się do tego przyzwyczaić, ale nie wymaga to zbyt wiele czasu. Natomiast nie mogę się zgodzić, że w poszczególnych miastach znajdują się 4 teksty. Codziennie umieszczamy minimum kilkanaście informacji w największych miast Lubelszczyzny oraz po kilka z tych miejszych. Co do obrazków widniejących przy wysyłaniu wiadomości z forum są one niezbędne do tego, aby unikać wysyłania tzw. "spamu" przez roboty internetowe. Najlepszym sposobem uniknięcia wyświetlania się obrazków jest rejestracja na naszym forum. Wówczas nie ma zupełnie wpisywania kodów z obrazka. Dlatego zachęcam gorąco do rejestracji na naszym forum. Innym sposobem jest kliknięcie na kod obrazka - wówczas pojawi się inny obrazek. Redakcja DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
das napisał:
Porażka!!! Od ponad roku codziennie wchodziłem na tę stronę.Niestety nowa wersja jest okropna. Brak aktualności!!!!!!!!!!
witam pana To prawda, że na naszej nowej stronie nie ma wydzielonego boksu AKTUALNOŚCI. Jednak wszystkie aktualności - a zamieszczany ich codziennie około 50 - są opublikowane w poszczególnych miastach, do których sie odnoszą. Wymaga to przyzwyczajenia, ale dzięki temu są bardziej uporządkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Informacje z miast znajdują się w innych miejscach[/quote] pisałam o tym, że trudniej się do nich dostać, a NIE o tym, że są gdzie indziej [quote name='tomek']nie mogę się zgodzić, że w poszczególnych miastach znajdują się 4 teksty[/quote] pisałam o tym, że 4 info są w tej łatwiejszej wersji dotarcia, a NIE o tym, o czym Ty piszesz [quote name='tomek']Co do obrazków widniejących przy wysyłaniu wiadomości z forum są one niezbędne
pisałam o tym, że są łatwiejsze (np.czarno-białe) wersje, a NIE o tym, żeby zlikwidować obrazki w sumie niestety zdania nie zmieniłam - zmiana wyglądu strony na pewno NIE służy temu: "łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy" Dorabianie takiej "ideologii" to zwykła ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Bardzo zastanawiam się co zmieniło się na lepsze w nowym układzie strony? Zawsze bardzo chętnie czytałam aktualności z ostatniej chwili dotyczące mojego regionu a teraz gdzie one są? To teraz Dziennik Wschodni chce być bardziej ogólnopolskim? Wolałam poprzednie "wcielenie" a do tego chyba w ogóle przestanę zaglądać ale o to chyba komuś chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga22 napisał:
teraz Dziennik Wschodni chce być bardziej ogólnopolskim?
Tak jak ktos juz tu pisał, redaktory chcą koniecznie publice pokazać, ze są z miasta Lublin wielkiej metropolii a Lubartów mają gdzieś. Widać jak kompleksy ich zżerają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam tą stronkę od kilku tygodni codziennie, i dalej to będę robił. Zmiana mi nie przeszkadza chociaż faktycznie do poprzedniego układu już się przyzwyczaiłem. Mam tylko jedno pytanie/uwagę - przy necie 1Mb strona nie działa wystarczająco płynnie moim zdaniem, samo przejście na wiadomości z Lubartowa i okolic zajmuje jakąś chwile, a tak być nie powinno. A może tylko ja mam takie wrażenie ?? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...